kasyno bez blokad dns

Gra Ruletka online

Niniejsza gra ruletka online to internetowa wersja europejskiej Ruletki, w której celem jest przewidzenie, do której z 37 przegródek wpadnie metalowa kulka. Za prawidłowo wytypowaną przegródkę otrzymasz wygraną w wysokości wielokrotności Twojego zakładu.

Możesz obstawić jeden rodzaj zakładu lub dowolną ich kombinację, włączając w to zwykłe zakłady lub zakłady specjalne, ograniczone tylko do stołu i zależne od limitów typów zakładów. Gdy obstawisz już swoje zakłady i naciśniesz przycisk START, koło ruletki zacznie się obracać. Kulka zostanie puszczona w ruch przeciwnie do kierunku obrotów koła, i odbijając się od umieszczonych na obrzeżach ?diamentów’, wyląduje w losowej przegródce.

Dolly – czyli niewielka figura umieszczona w polu zakładów, wskazuje wygrany numer. Numer ten jest także wyświetlany na tablicy. Wszystkie nietrafione zakłady są zbierane ze stołu. Jeśli obstawiłeś wygrany numer, wypłacana Ci jest odpowiednia wielokrotność Twojego zakładu.

Jak grać w ruletkę

Granie w Ruletkę jest proste. Wybierz wartość żetonu, postaw zakłady, zakręć kołem, i przekonaj się, czy dobrze wytypowałeś numer.

Wybór wartości żetonu

Aby wybrać żądany nominał żetonu, kliknij na odpowiedni wizerunek żetonu w prawym dolnym rogu ekranu gry.

Stawianie zakładów

Postaw zakład albo stawiając żeton na odpowiednim polu na stole, albo poprzez użycie okna zakładów specjalnych.

Uwaga: Jeśli chcesz postawić większą sumę na stole lub w zakładzie specjalnym, niż przewiduje limit zakładu stołu bądź stan Twojego portfela, taki zakład nie znajdzie się na stole.

  • Zakłady na stole (wewnętrzne i zewnętrzne)

Postaw zakład na stole, klikając na którekolwiek z wyróżnionych pól. Każde kliknięcie na obszarze na stole i liczbie na torze (racetrack) dodaje jeden żeton o wybranej wartości na tym obszarze.Gdy poruszysz kursorem nad stołem, podświetlą się liczby, które możesz obstawić w danym miejscu, a także informacja o wartości zakładu i jego rodzaju (np. straight, corner itd.).

  • Zakłady specjalne (okno zakładów specjalnych, tablica i tor)

Postaw zakład specjalny, wybierając pożądany nominał żetonu i klikając zakład w oknie zakładów specjalnych. Ilość żetonów wybranej wartości zostanie postawiona na stole, zgodnie z wybranym zakładem. Gdy najedziesz kursorem na zakład specjalny, zostaną podświetlone pola na stole, obstawiane przy pomocy tego zakładu specjalnego.

Uwaga: By zwiększyć zakład o inną wartość, wybierz inny żeton z prawego dolnego rogu ekranu gry.

Usuwanie zakładu

By usunąć zakład ze stołu, wybierz żeton kasując w prawym dolnym rogu ekranu i kliknij na zakład na stole, lub zakład specjalny, który chcesz usunąć.

Uruchomienie koła

Kliknij przycisk START by usunąć kulkę z przegródki i zakręcić kołem. Zakład który postawiłeś jest zabierany z Twojego konta. Kulka ląduje w przegródce z numerem – ten numer wygrywa. Dolly ustawia się na stole, pokazując wygrany numer.

Sprawdzanie wygranego numeru

Wygrany numer jest wyświetlany na tablicy z informacjami wraz informacjami o liczbie i wiadomością o wygranej. Lub jej braku. Twoje wygrane są także wyświetlane w ekranie gry, są także przede wszystkim dodawane do Twojej gotówki. Wszystkie przegrane zakłady są zbierane ze stołu.

Ponowne rozpoczynanie gry

Kliknij „TEN SAM ZAKŁAD”, by postawić taki sam zakład jak w poprzedniej rundzie, lub kliknij „WYCZYŚĆ ZAKŁADY”, by usunąć wszystkie poprzednie zakłady ze stołu. Postaw nowe zakłady i zakręć kołem klikając „START”.

Okno zakładów specjalnych

Okno zakładów specjalnych umożliwia Ci postawienie zakładów typu anonse i sprawdzenia. Okienko zakładów specjalnych otwiera się po kliknięciu paska ZAKŁADY SPECJALNE. Widnieje na nim lista wszystkich dostępnych zakładów specjalnych. Aby przewijać strony listy, użyj strzałek na górze okienka.

Tor (racetrack)

Tor umożliwia alternatywny sposób obstawiania na stole do gry w Ruletkę. Jest to kopia Roulette (kolejność liczb jest taka sama). W zakładach specjalnych obstawia się numery, które są obok siebie na torze i na kole. Na torze można obstawić trzy typy zakładów: straight i pięć zakładów specjalnych, w tym zakłady neighbour.

Aby obstawiać zakłady typu neighbour, musisz włączyć w oknie ustawień tę opcję oraz rozpiętość przedziału zakładu (1-10) w oknie gry. Więcej o tym w Ustawieniach gry.

Tablica

Zawartość dynamicznej tablicy zmienia się wraz z etapem gry. Wyświetla poprzednie zwycięskie numery i statystyki ze wszystkich gier Ruletki. Możesz tam także obstawić ZIMNE i CIEPŁE numery.

Numery na tablicy

Wyświetla się tam 14 ostatnich zwycięskich liczb. Numery czerwone należą do liczb czerwonych na kole Ruletki, żółte – do czarnych, zaś zielona liczba to zero.

Zakłady na tablicy

Wyświetla statystyki wszystkich gier w Ruletkę dla liczb: zimnych, ciepłych, nieparzystych, parzystych, zera oraz dla czerwonych, zielonych i czarnych.

  • Ciepłe

Wyświetla najczęściej losowane numery z ostatnich 500 obrotów.

  • Zimne

Wyświetla najrzadziej losowane numery i liczbę obrotów od kiedy numer ostatnio wygrał.

  • Czerwone/czarne/zielone numery

Wyświetla w procentach, ile razy w ciągu ostatnich 500 obrotów wypadała liczba czerwona, czarna bądź zielona.

  • Parzyste/nieparzyste/zero

Wyświetla w procentach, ile razy w ciągu ostatnich 500 obrotów wypadała liczba parzysta, nieparzysta bądź zero.

Uwaga: Wszystkie statystyki na tablicy są aktualizowane w momencie, gdy kończy się runda i pokazywany jest zwycięski numer.

Wyniki na tablicy

W momencie zatrzymania kulki wyświetlana jest zwycięska liczba i informacje na temat wygranej, bądź jej braku.

Obstawianie, limity, wypłata

W tabeli przedstawionej poniżej mamy: typy zakładów, opis każdego z nich, limit każdego z zakładów oraz wypłaty za wygranie każdego z nich.

Kategoria zakładu Opis Limity zakładów Wypłata
Low Roller High Roller
Zakłady wewnętrzne. Zakłady na liczby lub linie między liczbami w wewnętrznym obszarze stołu.
Straight Zakłady na dowolną liczbę, w tym 0. Żetony kładzie się na środku pola (kwadratu) liczby. Wygrywasz, jeśli kulka wyląduje w przegródce z właściwą liczbą. 1 10 35:1
Split Zakłady na dwa sąsiadujące numery (poziomo lub pionowo). Żetony kładzie się na linii rozdzielającej dwie liczby. Wygrywasz, jeśli kulka wyląduje na jednej z dwóch liczb. 2 20 17:1
Three line (Street) Zakłady na trzy kolejne liczby (street) w jednej linii poziomej. Żetony kładzie się na liczbie (na linii rozdzielającej obszar zakładów wewnętrznych i zewnętrznych). Wygrywasz, jeśli kulka wyląduje na jednej z trzech liczb. 3 30 11:1
Corner (Square) Zakłady na cztery numery ułożone w kwadrat, np. 11-12-14-15. Żetony kładzie się na rogu, w którym stykają się wszystkie cztery numery. Wygrywasz, jeśli kulka wyląduje na jednej z czterech liczb. 4 40 8:1
Six line Zakłady na dwie sąsiadujące trzy liczby (street). Żetony kładzie się na dwóch sąsiadujących liniach trzech kolejnych liczb, np. 25-30. Wygrywasz, jeśli kulka wyląduje na jednej z sześciu liczb. 6 60 5:1
Zakłady zewnętrzne. Zakłady obstawiane w polach wokół numerów na stole.
Left row, Middle row, Right row (Column) Zakłady na wszystkie 12 liczb w dowolnym z trzech rzędów (lewym, środkowym lub prawym). Żetony kładzie się w polach oznaczonych 2-1 na końcu wiersza. Wygrywasz, jeśli kulka wyląduje na jednej z 12 liczb w kolumnie. 20 200 2:1
1st 12, 2nd 12, 3rd 12 (Dozen) Zakłady na 12 liczb w trzech kolejnych rzędach. Żetony kładzie się w polach oznaczonych ‘1(st) 12′ dla numerów jednego koloru od 1 do 12, ‘2(nd) 12′ dla numerów jednego koloru od 13 do 24 lub ‘3(rd) 12′ dla numerów jednego koloru od 25 do 36. Wygrywasz, jeśli kulka wyląduje na jednym z 12 obstawionych numerów. 20 200 2:1
19-36 (High) lub 1-18 (Low) Zakłady na pierwszych 18 numerów lub 18 wysokich numerów. Żetony kładzie się w polach oznaczonych 1-18 dla niskich numerów lub 19-36 dla wysokich numerów. Zero nie należy do niskich numerów. 50 500 1:1
Red lub Black Zakłady na wszystkie numery czerwone lub czarne. Żetony kładzie się w polu z czerwonym lub czarnym diamentem. Zero nie jest numerem czerwonym ani czarnym. 50 500 1:1
Odd lub Even Zakłady na wszystkie numery parzyste lub nieparzyste. Żetony kładzie się w polu ODD lub EVEN. 50 500 1:1
Zakłady w oknie Zakłady specjalne. Można obstawiać następujące zakłady typu anons lub sprawdzenie:
Red Splits Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami split, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 9/12, 16/19, 18/21 i 27/30. 8 80 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Black Splits Zakład za minimum siedem (7) żetonów z siedmioma (7) zakładami split, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 8/11, 10/11, 10/13, 17/20, 26/29, 28/29 i 28/31. 14 140 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Orphelin Plein Zakład za minimum osiem (8) żetonów z ośmioma (8) zakładami straight na numery 1, 6, 9, 14, 17, 20, 31 i 34. 8 80 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 0 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 0, 10, 20 i 30. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 1 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 1, 11, 21 i 31. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 2 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 2, 12, 22 i 32. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 3 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 3, 13, 23 i 33. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 4 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 4, 14, 24 i 34. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 5 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 5, 15, 25 i 35. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 6 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 6, 16, 26 i 36. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 7 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 7, 17 i 27. 3 30 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 8 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 8, 18 i 28. 3 30 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Plein 9 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami straight, gdzie po jednym żetonie kładzie się na numery 9, 19 i 29. 3 30 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Finale Cheval/Plein 0/1 Zakład za minimum pięć (5) żetonów z trzema (3) zakładami split na numery 0/1, 10/11 i 20/21 oraz dwoma (2) zakładami straight na numery 30 i 31. 8 80 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 1/2 Zakład za minimum pięć (5) żetonów z trzema (3) zakładami split na numery 1/2, 11/12 i 31/32 oraz dwoma (2) zakładami straight na numery 21 i 22. 8 80 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 2/3 Zakład za minimum pięć (5) żetonów z trzema (3) zakładami split na numery 2/3, 22/23 i 32/33 oraz dwoma (2) zakładami straight na numery 12 i 13. 8 80 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 3/4 Zakład za minimum sześć (6) żetonów z czterema (4) zakładami straight na numery 3, 4, 33 i 34 oraz dwoma (2) zakładami split na numery 13/14 i 23/24. 8 80 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 4/5 Zakład za minimum pięć (5) żetonów z trzema (3) zakładami split na numery 4/5, 14/15 i 34/35 oraz dwoma (2) zakładami straight na numery 24 i 25. 8 80 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 5/6 Zakład za minimum pięć (5) żetonów z trzema (3) zakładami split na numery 5/6, 25/26 i 35/36 oraz dwoma (2) zakładami straight na numery 15 i 16. 8 80 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 6/7 Zakład za minimum pięć (5) żetonów z trzema (3) zakładami straight na numery 6, 7 i 36 oraz dwoma (2) zakładami split na numery 26 i 27. 7 70 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 7/8 Zakład za minimum cztery (4) żetony z dwoma (2) zakładami split na numery 7/8 i 17/18 oraz dwoma zakładami straight na numery 27 i 28. 6 60 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 8/9 Zakład za minimum cztery (4) żetony z dwoma (2) zakładami split na numery 8/9 i 28/29 oraz dwoma (2) zakładami straight na numery 18 i 19. 6 60 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Finale Cheval/Plein 9/10 Zakład za minimum cztery (4) żetony z dwoma (2) zakładami straight na numery 9, 10 oraz dwoma zakładami split na numery 19/20 i 29/30. 6 60 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Straight 35:1 i zakład Split 17:1
Les Vousins Du zero Zakład za minimum dziewięć (9) żetonów z zakładem three line za dwa (2) żetony na numery 0/2/3 i siedmioma (7) zakładami split na numery 4/7, 12/15, 18/21, 19/22, 25/28, 26/29 i 32/35. 20 200 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład Three line 11:1 i zakład Split 17:1
Tiers Du Cylindre Zakład za minimum sześć (6) żetonów z sześcioma (6) zakładami split na numery 5/8, 10/11, 13/16, 23/24, 27/30 i 33/36. 12 120 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 0/3 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami split na numery 0/3, 10/13, 20/23 i 30/33. 8 80 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 1/4 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami split na numery 1/4, 11/14, 21/24 i 31/34. 8 80 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 2/5 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami split na numery 2/5, 12/15, 22/25 i 32/35. 8 80 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 3/6 Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami split na numery 3/6, 13/16, 23/26 i 33/36. 8 80 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 4/7 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami split na numery 4/7, 14/17 i 24/27. 6 60 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 5/8 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami split na numery 5/8, 15/18 i 25/28. 6 60 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 6/9 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami split na numery 6/9, 16/19 i 26/29. 6 60 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 7/10 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami split na numery 7/10, 17/20 i 27/30. 6 60 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 8/11 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami split na numery 8/11, 18/21 i 28/31. 6 60 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Finale Cheval 9/12 Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami split na numery 9/12, 19/22 i 29/32. 6 60 Wypłata jest równa zakładowi Split 17:1.
Zakłady na torze (racetrack). Zakłady straight i poniższe zakłady typu anons lub sprawdzenie na sąsiadujące numery na kole roulette.
SERIE 0/2/3 Zakład za minimum dziewięć (9) żetonów z jednym (1) zakładem three line 0/2/3 (2 żetony) i siedmioma (7) zakładami split z jednym żetonem na każdą z linii dzielących numery 4/7, 12/15, 18/21, 19/22, 25/28, 26/29 i 32/35. 13.5 135 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład split 17:1 i zakład three line 11:1
SERIE 5/8 Zakład za minimum sześć (6) żetonów z sześcioma (6) zakładami split, gdzie po jednym żetonie kładzie się na linie rozdzielające numery 5/8, 10/11, 13/16, 23/24, 27/30 i 33/36. 12 120 Wypłata jest równa zakładowi split 17:1.
ORPH Zakład za minimum pięć (5) żetonów z jednym (1) zakładem prostym na liczbę 1 i czterema (4) zakładami split, gdzie po jednym żetonie kładzie się na linie rozdzielające numery 6/9, 14/17, 17/20 i 31/34. 5 50 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład straight 35:1 i zakład split 17:1.
ZERO Zakład za minimum cztery (4) żetony z trzema (3) zakładami split na liniach dzielących numery 0/3, 12/15 i 32/35 oraz jednym zakładem straight na liczbę 26. 4 40 Wypłata jest odpowiednia do obstawionych zakładów. Zakład straight 35:1 i zakład split 17:1.
Zakłady Neighbour Zakład za minimum trzy (3) żetony z trzema (3) zakładami straight obejmującymi zakres numerów po obu stronach numeru wybranego na torze. Na przykład zakres 5 numerów jest zakładem za jedenaście (11) żetonów z jedenastoma (11) zakładami straight obejmującymi numer wybrany na kole oraz pięć numerów po jego lewej stronie oraz pięć numerów po jego prawej stronie. 19 190 Wypłata jest równa zakładowi Straight 35:1.
Zakłady na tablicy. Dwa zakłady specjalne charakterystyczne dla tej gry w roulette, dostępne, gdy tablica jest w trybie obstawiania.
Ciepło Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight na numery wygrywające widoczne na tablicy. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.
Zimno Zakład za minimum cztery (4) żetony z czterema (4) zakładami straight na numery przegrywające widoczne na tablicy. 4 40 Wypłata jest równa zakładowi straight 35:1.

 

Uwaga: maksymalna wartość zakładu na stole w każdej rundzie to 50 euro (Low Roller) lub 500 euro (High Roller).

Gra automatyczna

Gdy zostanie włączona opcja gry automatycznej, kliknij AUTO w grze i wybierz ilość rund do rozegrania automatycznego. Kiedy liczna rund będzie kompletna automatyczna gra zatrzyma się. Aby cofnąć przycisk automatycznej gry naciśnij STOP. Gra zatrzyma się gdy skończy się aktualna runda.

W opcji automatycznej gry można wybrać poziom zaawansowania:

  • Jeżeli wygrasz . Zatrzymaj opcję gry automatycznej, gdy wygrasz w rundę.

  • Jeżeli pojedyncza wygrana przewyższy. Zatrzymaj tryb Automatycznej gry, gdy suma, która wygrałeś przekroczy lub będzie równa wskazanej kwocie.

  • Jeżeli pieniądze zwiększą się o. Zatrzymaj tryb automatycznej gry, jeśli Twoje pieniądze powiększą się o wybraną kwotę.

  • Jeżeli pieniądze zmniejszą się o. Zatrzymaj opcję gry automatycznej, jeśli Twoje pieniądze zmniejszą się o wybraną kwotę.

Aby zagrać w opisana powyżej gre kliknij na banner znajdujący sie poniżej z napisem „ZGARNIJ KASĘ NA START I SPRAWDŹ SIĘ”. W serwisie na który wejdziesz znajdziesz ogromny zbiór gier hazardowych w wersji online!

Gry w kasynie


wirtualne kasyno