Kategoria strony: Gry online

Gry hazardowe w wersji online. Automaty i maszyny do gry za darmo oraz możliwość przejścia i zagrania w prawdziwym kasynie w Internecie.

Gra Triple Wins

Gra Triple Wins online to wersja online popularnej zdrapki. Każdy nowy kupon jest losowo wybierany z 1 miliona dostępnych kuponów. Jeśli jedna liczba pojawia się na zdrapce trzy razy, wygrywasz. Twoja wygrana jest mnożona przez mnożnik.

Gra Wild West Slot

Gra Wild West Slot online t to 5-bębnowa, 9-liniowa maszyna wrzutowa, z funkcją „gra w grze”. W grze możliwe sa wysokie wygrane. Maszyna wrzutowa Aby uaktywnić linie do stawiania zakładów należy kliknąć na przycisk ”JEDNA LINIA”. Z każdym kliknięciem, nowa linia zakładu zostanie …

Gra Voodoo Vibes

Gra Voodoo Vibes online to 5-bębnowa, 25-liniowa wideo gra na monety, której cechą są symbole wieloznaczne (wild) i rozprowadzone (scatter). W grze można wygrać gry premiowe oraz bonusowe obroty.

Gra Vikings Treasure

Gra Vikings Treasure online to 5-bębnowa, 15-liniowa gra wideo na monety, której cechą są symbole wieloznaczne i rozprowadzone oraz darmowe bonusy obrotów.

Gra Trey Poker

Gra Trey Poker łączy w sobie dwie gry – Ante/Play oraz Pair Up, w które można grać niezależnie. Ante/Play i Pair Up to odmiany pokera, w których gracz dostaje trzy karty, inaczej niż w bardziej znanych odmianach, np. Texas Hold’em.

Gra Tiki Wonders

Gra Tiki Wonders online, to gra wrzutowa wideo, która zabierze Cię prosto na hawajską plażę. Słuchając szumu fal, będziesz mógł wygrywać obstawiając 30 linii zakładowych, spotka Cię także szansa na zdobycie kwoty Wonder Jackpot i Mega Wonder Jackpot.

Gra Three Hands Poker

Gra Three Hands Poker, który, dzięki nieskomplikowanych zasadach, będzie dla Ciebie samą przyjemnością. Rozgrywając trzy rozdania jednocześnie zwiększasz trzykrotnie swoje szanse na wygraną. Dołącz do grona pokerzystów, graj dla przyjemności i wysokich wygranych!

Gra Tales of Krakow

Gra Tales of Krakow online to gra z przygodami! Możesz udać się w podróż po krakowskich podaniach. Spotkasz tu Diabła i Króla Bolesława, Świteziankę – wszystkie te tajemnicze postacie przyniosą Ci wygrane. W grze dodatkowej spotkasz się oko w oko ze Smokiem Wawelskim, …

Gra Super Sevens online

Gra Super Sevens online to 5-bębnowa, 5-liniowa maszyna wrzutowa. W grze wygrać można na wszystkich trzech poziomych liniach oraz na obu przekątnych. Zapraszamy do gry w Super 7!

Gra Super Lucky Frog

Gra Super Lucky Frog online to automat wideo, który zabierze Cię do świata baśni – jeśli lubisz niesamowite stworzenia: elfy, jednorożce czy gryfy, to jest to gra dla Ciebie!